Facebook Nasza Klasa Google+

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
12 429 67 27
12 430 01 15

ZAPRASZAMY
DO KONTAKTU

Szukasz dodatkowych informacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

antavia@antavia.pl

Ela Bogaty
antavia_ela@antavia.pl

Ela Batko
antavia_ebatko@antavia.pl

Polska - Sandomierz - Kazimierz Dolny

2 dni - wycieczka szkolna

Symbol Termin Cena Uwagi

W programie : Sandomierz, Ujazd-Zamek Krzyżtopór,
Kazimierz Dolny oraz Janowiec

Program imprezy:

1.dzień: Wyjazd z Krakowa w godzinach porannych, przejazd do Sandomierza. Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie miasta. W programie m.in: Rynek, spacer uliczkami Starego Miasta, gotycka Katedra, Collegium Gostomianum, zbrojownia rycerska. Przejście podziemną trasą turystyczną (słynne lochy z XVi XVI w.), podziwianie pięknej panoramy miasta z Bramy Opatowskiej. Na zakończenie zwiedzania czas wolny z mozliwością zakupu pamiątek. Następnie przejazd autokarem do Ujazdu. Wędrówka po tajemniczych ruinach zamku Krzyżtopór. Wieczorem przejazd na nocleg w okolice Nałęczowa, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2.dzień: Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Kazimierza Dolnego. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. W programie m.in: Rynek, renesansowe kamienice, , Mały Rynek, Góra Trzech Krzyży, Zamek i Baszta, Kościół Farny, podziwianie z zewnątrz, Kościół i Klasztor Franciszkanów.Następnie rejs po Wiśle - na jej drugi brzeg, przejazd kolejką do Janowca. Zwiedzanie ruin XVI w. zamku. Część zamku stanowi skansen, do którego przeniesiono kilka drewnianych budowli,m.in. VII w. dwór. Powrót kolejką do przystani. Dalszy ciąg rejsu po Wiśle. Wyjazd w drogę powrotną do Krakowa w późnych godzinach popołudniowych. Na trasie postój na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie). Przyjazd do Krakowa w późnych godzinach wieczornych.


Cena zawiera:

- Przejazd autokarem klasy LUX
- 1 nocleg w okolicach Nałęczowa
- Wyżywienie: 1 x śniadanie, 1 x obiadokolacja
- Opiekę pilota na trasie przejazdu oraz na miejscu pobytu
- Ubezpieczenie NNW


Cena nie zawiera:

- Posiłków tranzytowych
- biletów wstepu do zwiedzanych obiektów oraz kosztów usługi przewodnickiej - ok. 100 zł/os


Ważne informacje:

Podana cena jest ceną orientacyjną. Ostateczne koszty ustalane są indywidualnie z grupą po uzgodnieniu ostatecznego programu zwiedzania.

Wprowadź info o regionie edytując ten tekst