Facebook Nasza Klasa Google+

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
12 429 67 27
12 430 01 15

ZAPRASZAMY
DO KONTAKTU

Szukasz dodatkowych informacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

antavia@antavia.pl

Ela Bogaty
antavia_ela@antavia.pl

Ela Batko
antavia_ebatko@antavia.pl

Włochy - Val di Sole

Dimaro - Hotel SERENA*** - wczasy narciarskie

Symbol Termin Cena Uwagi
VDS-01 od 15-01-2022 do 23-01-2022 2390.00 zł Zapytaj brak miejsc

SAUNA BEZ DOPŁAT!!

BLISKO STOKÓW!!

RODZINNA ATMOSFERA i WYŚMIENITA KUCHNIA WŁOSKA

ZAKWATEROWANIE:
HOTEL SERENA *** nowoczesny, rodzinny hotel położony niedaleko centrum Dimaro, oddalony 3 km od tras narciarskich Marilleva-Folgarida (Daolasa). Hotel posiada pokoje 2,3,4-osobowe wyposażone w TV, telefon, sejf, łazienka z prysznicem, WC, suszarką do włosów. W pokojach 3 i 4 osobowych mozliwe łóżka pietrowe. Do dyspozycji gości w hotelu: winda, restauracja, bar, sala wielofunkcyjna z TV, punkt internetowy, zewnętrzna sauna fińska, narciarnia wyposażona w elektryczne suszarki do butów narciarskich, parking. Przystanek bezpłatnego skibusa ok. 100 m od hotelu. www.serena-hotel.com


WYŻYWIENIE:
2 x dziennie - KUCHNIA WŁOSKA - zarządzana przez rodzinę właścicieli hotelu, którzy w przygotowanie dań wkładają całe swoje serce. Serwowane są dania zarówno regionalne jak i powszechnie znane dania kuchni włoskiej. Śniadanie serwowane jest w formie bufetu z dostępnymi wypiekami przygotowanymi na miejscu. 2 daniowa obiadokolacja w typowo włoskim stylu, bar sałatkowy. Napoje do oabidokolacji dodatkowo płatne.


PROGRAM IMPREZY:
1 dzień: wyjazd z Polski w godzinach wieczornych (wg rozkładu jazdy). Przejazd przez Czechy i Austrię.
2 dzień: przyjazd do Dimaro około godz. 15, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
3-7 dzieńbiałe szaleństwo na stokach regionu Val di Sole.
8 dzień: po śniadaniu wykwaterowanie, wyjazd do Polski około godz. 10.
9/10 dzień: przyjazd do Polski w godzinach nocnych.


CENA ZAWIERA:
* transport
 autokarem klasy LUX (WC, dvd, barek) 
* zakwaterowanie 6 noclegów w hotelu,
* wyżywienie 2 x dziennie (kuchnia włoska): śniadanie, dwudaniowa obiadokolacja, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne (pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu)
* codzienny dowóz do stoków (nie dotyczy dojazdu własnego)
* depozyt narciarski + ogrzewane suszarki na buty narciarskie
* opiekę pilota podczas przejazdu, rezydenta podczas pobytu
* ubezpieczenie KL do 30000 Euro i NNW do 15000 zł , bagażu do 1000zł, OC do 20000 Euro w Signal Iduna
* podatek VAT


CENA NIE ZAWIERA:
* obowiązkowej składki na TFG 10 zł/os i TFP - 10 zł/os
* opłaty klimatycznej  1,5 €/dzień dla osób powyżej 14 lat
* napoje do obiadookolacji dodatkowo płatne
* kaucji zwrotnej za skipass - 5€
* karnetów narciarskich (płatne obowiązkowo w autokarze)


 

DOPŁATY I ZNIŻKI:  

  • żniżka za 3-4 osobę w pokoju 100 zł /os 
  •  
  • dzieci 3-6,99 lat – zniżka 250 zł (jako 3,4 osoba w pokoju z rodzicami)
  •  
  • dzieci 7-10,99 lat – zniżka 150 zł (jako 3,4 osoba w pokoju z rodzicami)
  •  
  • dojazd własny – zniżka 200 zł
  •  
  • dopłata za pokój 1-osobowy – 400 zł

 

Cena skipassu zima 2021/2022: 5-dniowy Super Skirama

 

Cena w Euro

 

Niski sezon 10.01-21.01.2022

 

Wysoki sezon 22.01-13.03.2022

Dorośli

268 E

299 E

Junior

188 E

209 E

Dziecko

134 E

150 E

Bambino

skipass bezpłatny w towarzystwie osoby dorosłej (ur po 30.11.2013)

 

Junior: ur po 30/11/2005, Dziecko: ur po 30/11/2013

 


Uwaga! przewóz bagażu: 1para nart lub snowboard (w pokrowcu), torba na buty, 1 szt. bagażu głównego (max. 20 kg). Nadbagaż płatny 50 zł/szt.

Zalecamy posiadanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ (wydawanej bezpłatnie w wojewódzkich oddziałach NFZ)

 

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od chorób przewlekłych: 120 zł/os

Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - 5,43% wartości imprezy (do 5 dni od podpisania umowy/wpłaty zaliczki)  lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej – 8,05% wartości imprezy. Do zakresu ubezpieczenia włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu Epidemii choroby zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną, kwarantanną lub izolacją.

W przypadku kiedy,kraj docelowy lub kraje tranzytowe do kraju docelowego wprowadzą obowiązek posiadania negatywnego testu na obecnośc korona wirusa lub będą wymagać potwierdzenia szczepienia przed Covid-19, Klient jest zobowiązany do posiadania w/w dokumentów. Obowiązek posiadania testu i szczepien nie uprawnia Klienta do odstąpienia od umowy.Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany trasy przejazdu, na wypadek konieczności ominięcia krajów tranzytowych objętych obostrzeniami związanymim z pandemią. 

 

 

 

 

 

 

 

Marilleva-Folgarida:
nowoczesna i świetnie przygotowana stacja powstała z połączenia dwóch odrębnych niegdyś ośrodków. Dysponuje 26 szybkimi wyciągami i oferuje szeroki wybór tras (ok. 50 km): dla początkujących, sporo widokowych i długich nartostrad oraz kilka wymagających czarnych tras dla zaawansowanych narciarzy. Dodatkowym atutem jest połączenie siecią wyciągów i tras z Madonną di Campiglio.

Madonna di Campiglio:
jeden z najbardziej znanych i ekskluzywnych kurortów narciarskich na świecie, corocznie gości najlepszych narciarzy i snowboardzistów podczas odbywających się zawodów Pucharu Świata. Wyciągi i trasy (70 km) położone są na zboczach Masywu Brenta a po drugiej stronie doliny na zboczach masywu Presanella, znajduje się tu kilka słynnych tras: najdłuższa Groste 7 km, najtrudniejsza Spinale Direttissima 1,9 km czy trasa Pucharu Świata 3-Tre.

Pejo:
miejscowość zawieszona między górami a niebem, na wysokości 1400 m n.p.m., słynąca z malowniczych alpejskich krajobrazów. Oferuje 17 km tras narciarskich, w większości długich i wodokowych dla początkujących i średniowzaawansowanych, ale również doświadczeni narciarze nie będą się tu nudzić. Wyjątkową atrakcją stacji jest kolej górska Pejo 3000, z którego rozpoczyna się 8 km długości nartostrada.

 Pinzolo - w sezonie 2011/2012 zostało połączone nową gondolą z Madonną di Campiglio, ta dynamicznie rozwijająca się stacja zadowoli nie tylko początkujących i średnio zaawansowanych narciarzy ale także miłośników wypraw narciarskich wśród pięknych widoków oraz rodziny z dziećmi, dla których przygotowano park zabaw Pratomatto (koło kolejki Pra Rodont), snowboardziści również znajdą tu coś dla siebie - działa tu snowpark "Brentapark". Łącznie w Pinzolo jest ponad 35 km tras - to doskonałe miejsce aby odpocząć od gwaru Madonny i zakosztować narciarstwa wśród dzikiej przyrody.

resort_144_1_original_1.jpg