Facebook Nasza Klasa Google+

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
12 429 67 27
12 430 01 15

ZAPRASZAMY
DO KONTAKTU

Szukasz dodatkowych informacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

antavia@antavia.pl

Ela Bogaty
antavia_ela@antavia.pl

Ela Batko
antavia_ebatko@antavia.pl

Włochy - Val di Fiemme

Val di Fiemme Predazzo -Hotel Montanara, wczasy narciaskie

Symbol Termin Cena Uwagi
VDF-02 od 21-01-2022 do 30-01-2022 2590.00 zł Zapytaj

Predazzo- jedna z najbardziej znanych miejscowości regionu, położona na wysokości 1018 m.n.p.m. Malownicze miasteczko, słynące z ogromnej kolekcji minerałów i skamieniałości  znajdujących się w Museo Civico. Posiada bezpośrednie połączenie wyciągiem gondolowym z centrum narciarskim Latemar.

ZAKWATEROWANIE:

HOTEL MONTANARA*** hotel położony ok. 800 m do wyciągu na Latemar w Predazzo (ponad 50 km tras),posiada 40 przestronnych pokoi 2,3 osobowych, mogących zakwaterować maksymalnie 4 osoby dorosłe (możliwe dostawki w formie pojedynczych łóżek lub łóżka piętrowego). Pokoje wyposażone są w: łazienkę z prysznicem, suszarkę do włosów, telefon, TV Sat, bezpłatny sejf. Większość pokoi posiada balkon. Pokoje 1-osobowe dostępne za dopłatą i na potwierdzenie (max.2). Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, bar, czytelnia, sala telewizyjna, pokój z grami, winda. Ponadto w hotelu znajduje się taras słoneczny, ogrzewana przechowalnia sprzętu narciarskiego oraz centrum SPA (wstęp bezpłatny): sauna, łaźnia turecka, jacuzzi, sala relaksu. W hotelu znajduje się również tawerna w typowym lokalnym stylu, w której czasami organizowane są wieczory przy muzyce. 


Wyżywienie(kuchnia włoska) 2 x dziennie: śniadania w formie bufetu,  trzydaniowa obiadokolacja  w stylu włoskim, dania kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne


PROGRAM IMPREZY:

1 dzień:  wyjazd z Polski w godzinach późno wieczornych. Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.

2 dzień: przyjazd do Predazzo  około godz. 15, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3-8 dzień: białe szaleństwo na stokach Val di Fiemme: 2 x Cavalese, 2 x Predazzo,  1 x Bellamonte, 1 x Passo Rolle 

9 dzień: po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną do Polski ok. 9.00

9/10 dzień: przyjazd do Polski w godzinach nocnych


CENA ZAWIERA:

 • transport autokarem klasy LUX (WC, dvd, barek)
 • 7 noclegów w pokoju 2,3-osobowym: hotel Montanara*** w Predazzo
 • wyżywienie 2 x dziennie (kuchnia włoska): śniadania, obiadokolacja, napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu
 • karnet narciarski: 6-dniowy Fiemme: 2 x Predazzo, 2 x Cavalese, 1 x Bellamonte, 1 x Passo Role 
 • codzienny dowóz do stoków (nie dotyczy dojazdu własnego)
 • ubezpieczenie w Signal Iduna: KL do 30000 Euro, NNW do 15000 zł, OC do 20000 Euro
  i bagażu do 1000zł (ubezpieczenie obejmuje amatorskie uprawianie sportów zimowych – narciarstwo, snowboard
 • podatek Vat

  CENA NIE ZAWIERA:

  • obowiązkowej opłaty klimatycznej w wysokości 15,4 E (2,2 E za noc) dla osób od 13 roku życia
  • obowiązkowej skłądki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy: TFG -10 zł/os i TFP-10 zł/os
  • kaucji zwrotnej za skipass: 5E
  • świadczeń nie wymienionych w ofercie
  • napoi do obiadokolacji

  DOPŁATY I ZNIŻKI:

  Dopłata do pokoju 1-os + 700 zł 

  Dojazd własny: zniżka 200zł/os

  Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji - 5,43% wartości imprezy (do 5 dni od podpisania umowy/wpłaty zaliczki)  lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej – 8,05% wartości imprezy. Do zakresu ubezpieczenia włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu Epidemii choroby zakaźnej Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną, kwarantanną lub izolacją.

  Możliwość wykupienia ubezpieczenia od chorób przewlekłych: 120 zł/os

   

  SKIPASS 6-dniowy VAL DI FIEMME - OBEREGGEN

   

  Cena w Euro

  Niski sezon

  09.01- 29.01.2022

   

  Wysoki sezon

  30.01 – 19.03.2022

  Dorośli

  254 Euro

   

  282 Euro

  Junior

  178 Euro

  197 Euro

  Senior

  228 Euro

  254 Euro

  Junior: ur. po 27.11.2005, Senior: ur. przed 27.11.1956

   

  Uwaga! przewóz bagażu: 1para nart lub snowboard (w pokrowcu), torba na buty, 1 szt. bagażu głównego (max. 20 kg).      Nadbagaż płatny 50 zł/szt.

  Zalecamy posiadanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ

  (WYDAWANEJ BEZPŁATNIE W ODDZIAŁACH WOJEWÓDZKICH NFZ)

   

  WAŻNE INFORMACJE DLA POLAKÓW PODRÓŻUJĄCYCH DO WŁOCH : Na chwilę obecną:

  Osoby przyjeżdżające do Włoch z terytorium państw z Kategorii C (w tym z Polski)  mają obowiązek:

  1) zarejestrowania swojego przyjazdu na platformie EU Digital Passenger Locator Form (w przypadku problemów technicznych należy wypełnić oświadczenie autodichiarazioneORAZ 

  2) przedstawienia certyfikatu unijnego w języku włoskim, angielskim, francuskim lub hiszpańskim (tzw. green pass, paszport covidowy) – jednego z trzech – zaświadczającego o:

  • ukończeniu całego cyklu szczepień co najmniej 14 dni przed wjazdem do Włoch, szczepionką zatwierdzoną przez UE LUB
  • przebytej chorobie COVID-19 LUB
  • negatywnym wyniku testu wymazowego (molekularnego lub antygenowego), wykonanego w ciągu 48 godzin przed przekroczeniem granicy Włoch. 

  Testu nie muszą wykonywać dzieci poniżej szóstego roku życia.

  Ponadto, należy zawsze brać pod uwagę dodatkowe obostrzenia lokalne i regionalne wynikające z podziału Włoch na  strefy: szczegółowe informacje dostępne na stronie:

  https://www.gov.pl/web/wlochy/informacje-dla-podrozujacych-do-wloch

   


 

 

 

 

Val di Fiemme to jedna  z najpopularniejszych regionów narciarskich w Dolomitach.
Znajduje się tutaj pięć doskonale przygotowanych stacji narciarskich: największa Latemar-Obereggen (najpiękniejsze w Górnej Adydze trasy narciarskie o długości 50 km), Alpe Cermis, Alpe Lusia, Passo Lavazze i Passo Rolle. Łączna długość tras w tej dolinie to ok. 100 km. Region stanowi część największego w Europie kompleksu narciarskiego Dolomity SUPERSKI, gdzie znajduje się 460 wyciągów i 1200 km tras narciarskich o wszystkich stopniach trudności.

Predazzo- jedna z najbardziej znanych miejscowości regionu, położona na wysokości 1018 m.n.p.m. Malownicze miasteczko, słynące z ogromnej kolekcji minerałów i skamieniałości  znajdujących się w Museo Civico. Posiada bezpośrednie połączenie wyciągiem gondolowym z centrum narciarskim Latemar.


SKI CENTER LATEMAR OBEREGGEN – tzw. huśtawka narciarska, sieć połączonych tras (łącznie 45 km) i wyciągów między 3 miejscowościami położonymi w różnych punktach Masywu Latemar 2846 m n.p.m.: Predazzo, Pampeago i Obereggen. Duże zróżnicowanie zjazdów od szerokich, łatwych po trudne (m.in. bardzo ciekawa trasa z Passo Feudo w stronę Predazzo), przy schronisku Latemat Hutte jest skipark i miejsce na narciarskie zabawy dla najmłodszych.

 

ALPE LUSIA / BELLAMONTE – w ocenie wielu jest to jedna z najlepszych stacji Dolomitów, oferuje ona 24 km długich, nasłonecznionych i szerokich tras zlokalizowanych na szczytach Le Cune i Laste, od strony Moeny trudne, od strony Bellamonte głównie niebieskie, idealne dla osób średnio zaawansowanych i początkujących.

 

ALPE CERMIS / CAVALESE – największą atrakcją tego ośrodka jest zjazd bardzo trudną trasą Olimpia ze szczytu Palon (2250 m n.p.m.) aż na dno doliny (860 m n.p.m.), na tej trasie rozgrywane są zwody Pucharu Świata

 

PASSO ROLLE (1984 m n.p.m.) to wymarzony rejon dla miłośników narciarstwa. Jest tutaj 15 km tras narciarskich, które obsługuje 5 wyciągów krzesełkowych i 1 orczykowy. Są to trasy o różnym stopniu trudności. Czarna trasa Paradiso I, Paradiso II oraz trasa czerwona Fiamme Gialle zadowolą najbardziej wymagających amatorów białego szaleństwa.