Facebook Nasza Klasa Google+

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
12 429 67 27
12 430 01 15

ZAPRASZAMY
DO KONTAKTU

Szukasz dodatkowych informacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

antavia@antavia.pl

Ela Bogaty
antavia_ela@antavia.pl

Ela Batko
antavia_ebatko@antavia.pl

Grecja - Riwiera Olimpijska

Hotel Galaxy **+ - obóz młodzieżowy.

Symbol Termin Cena Uwagi
GOG-1 od 09-07-2018 do 20-07-2018 1630.00 zł Zapytaj
GOG-2 od 18-07-2018 do 29-07-2018 1630.00 zł Zapytaj
GOG-3 od 27-07-2018 do 07-08-2018 1630.00 zł Zapytaj
GOG-4 od 05-08-2018 do 16-08-2018 1630.00 zł Zapytaj

ZAKWATEROWANIE:
Hotel Galaxy**+ jest położony w centrum miejscowości, 100 metrow od piaszczystej plaży. Składa się z dwóch sąsiadujących ze sobą budynków. Do dyspozycji gości: basen, restauracja, bar, Wi-Fi przy recepacji. Zakwaterowanie w 3-4,5 osobowych pokojach (łózka piętrowe) z łazienkami (WC, prysznic bez brodzika, umywalka), balkonami z widokiem na morze lub góry, TV - SAT, lodówkami, klimatyzacją(płatna 10€/os za pobyt).


WYŻYWIENIE:
3 posiłki dziennie (kuchnia grecka).


PROGRAM IMPREZY:
1. Dzień: Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Wieczorem dłuższy postój na ciepły posiłek (płatny we własnym zakresie ok. 5 EUR ). Nocny przejazd w stronę Grecji.
2. Dzień: Przyjazd do Grecji w godzinach porannych. Złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, odpoczynek nad basenem lub krótki spacer. Zakwaterowanie w pokojach od godziny 14:00. Lunch, czas na krótki odpowczynek po podróży, spotkanie organizacyjne z kadrą,  kolacja, nocleg.
3 – 10 Dzień: Realizacja programu pobytu: gry i zawody sportowe (siatkówka plażowa, beach soccer, piłka wodna), zabawy integracyjne i animacje, konkursy, dyskoteki i imprezy tematyczne; plażowanie i zwiedzanie okolicy; wyjazdy na wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne).
11 dzień: Wykwaterowanie po śniadaniu, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Czas wolny na ostatnie zakupy, pamiątkowe zdjęcia itp. Późnym popołudniem zbiórka przed hotelem i pobranie suchego prowiantu. Wyjazd w drogę powrotną do kraju. Nocny przejazd przez Macedonię i Serbię.
12 dzień: Dalsza podróż przez Węgry i Słowację. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.


CENA ZAWIERA: 
* transport autokarem o podwyższonym standardzie: klimatyzacja, barek, wideo, WC;
* zakwaterowanie: 9 noclegów w hotelu Galaxy 
* wyżywienie według programu: 3 posiłki dziennie - kuchnia grecka
* atrakcyjny program wg. oferty
* opiekę: pilota, kierownika obozu, wychowawców, miejscowego ratownika i miejscową opiekę medyczną na wezwanie
* ubezpieczenie: KL (10 000 EUR), NNW (7 000 PLN), Bagaż (800 PLN) w Signal Iduna
* podatek VAT


CENA NIE ZAWIERA:
* świadczeń nie wymienionych w ofercie
* wycieczek fakultatywnych
* Dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z wyjazdu (ok. 3% ceny imprezy)
* Klimatyzacji w pokojach w cenie 10 EUR/os za cały pobyt                                                                              * płaty limatyczne i administracyjne 10 EUR/os (zbierne w autokarze)                                                              * Opłaty za Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 zł/os


WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
Ateny (45 Euro) - zwiedzimy wzgórze Akropol zwieńczone sylwetką Partenonu, Parlament, Łuk Hadriana, Świątynięsal Zeusa, Teatr Dionizosa, Agorę, dzielnicę Plaka oraz ateński port Pireus.
Meteory (30 Euro). Na południowych stokach gór Chasja, w niezwykłej scenerii, na szczytach sterczących pionowo brył skalnych mieści się zespół 24 klasztorów Meteory, zaliczany do najcenniejszych zabytków sztuki bizantyjskiej przełomu XIV i XV wieku.
Olimp (ok. 25 EUR)
Saloniki -  (ok. 25 EUR)
Skiathos (40 Euro). Jednodniowy rejs po Zatoce Pagastyckiej (Morze Egejskie) zapozna Was z jednym z najpiękniejszych regionów Grecji Centralnej – półwyspem Pilion oraz wspaniałą wyspą Skiathos.
Wieczór grecki (25 euro)
Rejs piracki (30 euro)
Delfy (40 euro) 

UWAGA!!! Uczniowie po okazaniu legitymacji wchodzą na Akropol gratis.

Ceny z sezonu lato 2017, mogą ulec zmianie. Ceny nie zawierają biletów wstępu.


 WAŻNE INFORMACJE:
* Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości (paszport, dowód osobisty) ważnego minimum pół roku od daty powrotu z imprezy,
* Obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości 25 EUR pobierana w dniu przyjazdu do hotelu na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestnika obozu w obiekcie; kaucja zwrotna w dniu wyjazdu po sprawdzeniu pokoi.,
* Wskazane jest zabranie kremów z filtrami UV, nakryć głowy, okularów przeciwsłonecznych, maści na oparzenia słoneczne, obuwia sportowego,,
* Sugerowane kieszonkowe na prywatne wydatki: 100 EUR (podczas pobytu), 20 EUR (posiłki tranzytowe),
* Na miejscu możliwość skorzystania z licznych wycieczek fakultatywnych, płatnych dodatkowo u opiekunów (organizowane przez lokalne biuro podróży, realizowane przy odpowiedniej liczbie uczestników).,
* Wstęp na dyskoteki około 4 EUR/os  (wstęp od 16 lat za pisemną zgodą rodzica, pod opieką kadry),,
* Adres i numer telefonu do hotelu będą rozdawane przy autokarze w dniu wyjazdu,,
* Godziny powrotów oraz ceny wycieczek fakultatywnych są orientacyjne i mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora,,
* Informacje o godzinie odjazdu i powrotu klient jest zobowiązany potwierdzić na 48 godzin przed wyjazdem.


 

MIASTO

MIEJSCE WYJAZDU

 

 

WYJAZD

DOPŁATA

Bielsko-Biała

Dworzec PKP – dolna płyta, ul. Warszawska

07:15

-

Częstochowa

Mc Donald’s,al. Wojska Polskiego

04:15

+80

Katowice

Dworzec autobusowy PKS, ul. Skargi

06:00

-

Kielce

Dworzec PKP-zatoczki,Plac Niepodległości

02:30

+100

Kraków

Hotel Cracovia,ul. Kałuży

04:15

+60

Łódź Kaliska

Parking koło Poczty,al. Wł.okniarzy

01:45

+110

Opole

Stacja benz.BP/McDonald’s, ul. Wrocławska

03:45

+ 80

Piotrków Tryb.

Stacja benz.Huzar,ul. Sikorskiego 52

03:00

+100

Rzeszów

Dworzec PKP-zatoczki,Plac dworcowy

01:45

+120

Warszawa

PKiN, obok Metro Centrum,ul. Marszałkowska

23:45*

+120

Wrocław

Parking przy AquaPark, ul. M. Petrusewicza

02:15

+100

         

 

INFORMACJE OGÓLNE:

1. Sprzedawane są wyłącznie imprezy z przejazdem w obie strony bez możliwości zmiany daty powrotu.

*  Wyjazd Dzień wcześniej!!!

2. Każdy pasażer w ramach wykupionego przejazdu może przewieźć 1 szt. bagażu o wadze do 20 kg, bagaż podręczny o wadze do 5 kg.

3. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki na 15 min. przed planowanym odjazdem.

4. Na trasach dojazdowych po Polsce możliwy jest transport samochodem osobowym, mikrobusem lub autobusem klasy turystycznej pod opieką osoby dorosłej. Połączenia mogą być realizowane przy min. 8 osobach. Potwierdzenie połączeń antenowych na 7 dni przed wyjazdem.

5. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za opóżnienia autokaru i transferów spowodowanych czynnikami niezależnymi od biura (warunki atmosferyczne, przejścia graniczne, strajki itp.)

 

RIWIERA OLIMPIJSKA nowoczesny kurort turystyczny rozciągający się od Salonik, aż do północnej Tesalii. Riwiera to niepowtarzalne kolory- zielone gaje oliwne, błękitne morze, złoty piasek. Gościnni Grecy, gwarne tawerny rozbrzmiewające do późnej nocy radosną muzyką - to wszystko tworzy wyjątkowy klimat przyciągający miliony turystów z całego świata.

Leptokaria – nadmorski kurort położony na Riwierze Olimpijskiej, u podnóża Olimpu, to jedna z najbardziej urokliwych i popularnych miejscowości na lazurowym wybrzeżu Morza Egejskiego. Z jednej strony „boska” góra Olimp, a z drugiej błękitne i ciepłe morze. Ta kombinacja niezwykłych krajobrazów, ciekawych miejsc, morza, szerokich plaż i słońca sprawia, że wypoczynek w tym miejscu jest zawsze udany. Tętniące życiem do późnych godzin wieczornych uliczki miasta pełne dyskotek, tawern i kawiarenek serwujących tradycyjne greckie dania dopełniają atrakcyjności oferty.