Facebook Nasza Klasa Google+

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
12 429 67 27
12 430 01 15

ZAPRASZAMY
DO KONTAKTU

Szukasz dodatkowych informacji? Jesteśmy do Twojej dyspozycji

antavia@antavia.pl

Ela Bogaty
antavia_ela@antavia.pl

Ela Batko
antavia_ebatko@antavia.pl

FRANCJA Langwedocja Roussilon Camping Mar Estang*** - obóz młodzieżowy

Symbol Termin Cena Uwagi
FLO-01 od 22-06-2018 do 02-07-2018 1630.00 zł Zapytaj
FLO-02 od 29-06-2018 do 09-06-2018 1750.00 zł Zapytaj
FLO_03 od 06-07-2018 do 16-07-2018 1810.00 zł Zapytaj
FLO-04 od 13-07-2018 do 23-07-2018 1860.00 zł Zapytaj
FLO-05 od 20-07-2018 do 30-07-2018 1860.00 zł Zapytaj

LANGWEDOCJA- ROUSSILLON pełna życia kraina w południowo-wschodniej Francji, nad Morzem Śródziemnym. Region ten jest wymarzonym miejscem na letni wypoczynek. Wspaniałe piaszczyste plaże, tajemnicze zamki katarów, średniowieczne miasteczka, romańskie kaplice, dostarczą turystom niezwykłych wrażeń.


ZAKWATEROWANIE: CAMPING  MAR ESTANG**** - luksusowy camping położony 100m od pięknej, piaszczystej plaży,obok rezerwatu przyrody. Tylko 10 minut jazdy dzieli camping od stolicy regionu Perpignan a niecała godzina jazdy od Hiszpanii. Camping posiada wyjątkowo bogatą infrastrukturę: park wodny składający się z 3 basenów w tym jeden kryty, 3 zjeżdżalnie, 2 jacuzzi, 2 brodziki, teren do gry w petanque, teren multisportowy, korty tenisowe, sala fitness, plac zabaw dla dzieci, stoły do tenisa, dyskoteka, centrum handlowe: sklep, piekarnia, artykuły plażowe i prasa, pralnia, restauracja i bary, gabinet lekarski, kosmetyczka i fryzjer. Na campingu prowadzone są liczne animacje: dyskoteki, aquagym, nauka tańca, możliwość uczestnictwa w zajęciach klubu młodzieżowego prowadzonego przez francuskich animatorów. Camping zobacz na stronie: www.marestang.fr.

 Młodzież mieszka w 6 osobowych mobil-homach z pełnym węzłem sanitarnym,  z dwiema wydzielonymi sypialniami, /w jednej  łóżko podwójne, w drugiej 2 łóżka pojedyncze/ oraz miejscami do spania w salonie. Łazienka z kabiną prysznicową i WC. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony. Na zewnątrz drewniany taras ze stołem i krzesłami.


 WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie /kuchnia polska/. Świadczenia rozpoczynają się obiadem i kończą się obiadem. Prowiant na drogę powrotną.


PROGRAM RAMOWY:

1 dzień

Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przejazd na trasie Polska, Czechy, Niemcy, Francja.

2 dzień

Przyjazd na kemping, zapoznanie się z okolicą, zakwaterowanie.

3 dzień

poranny jogging. Po śniadaniu wyjście na plażę – kąpiele w morzu, siatkówka plażowa. Po obiedzie zawody piłki nożnej , koszykówki i tenisa stołowego. Wieczorem koncert z muzyką na żywo na kempingu.

4 dzień

Po śniadaniu dla chętnych zajęcia sportowe : aquagym na basenie, siłownia lub fitness. Dla pozostałych uczestników wyjście na plażę. Po obiedzie wycieczka do Collioure

małe katalońskie miasteczko, gdzie wody Morza Śródziemnego łączą się z górskim pasmem Pirenejów, wszystko to razem tworzy niesamowity klimat tego miejsca, który w swoich pracach uwiecznili tacy artyści jak Picasso, Derain, Dufy, Chagall, Matisse czy Marquet. Wieczorem dyskoteka na kempingu.

5 dzień

poranny jogging. Po śniadaniu zawody pływackie i animacje na basenie. Po obiedzie fakultatywnie Wakepark,  dla pozostałych wyjście na plażę, - konkurs rzeźby w piasku. Wieczorem piesza wycieczka do centrum miasteczka.

6 dzień

poranny jogging. Po śniadaniu konkurs gry w petanque /francuska gra w kule/, następnie mistrzostwa w zjazdach na zjeżdżalniach wodnych oraz animacje na kempingu. Po obiedzie wycieczka do Perpignan – miasta zarówno francuskiego jak i katalońskiego, zwiedzanie : Stare Miasto, Cytadela, Plac de la Loge, Ratusz Miejski, katedra Św. Jana z Campo Santo. Czas na zakupy w centrum handlowych . Wieczorem kurs tańca prowadzony przez francuskich animatorów, następnie dyskoteka w klubie na kempingu.

7 dzień

fakultatywna wycieczka do Barcelony. Dla osób, które zostają  zajęcia na plaży i basenie oraz w Klubie Nastolatka.

8 dzień

poranny jogging. Po śniadaniu aquagym na basenie i kempingowe zawody sportowe dla wszystkich chętnych. Po obiedzie fakultatywnie Wakepark, dla pozostałych warsztaty muzyczne i teatralne organizowane przez francuskich animatorów w Klubie Nastolatka. Na zakończenie turnusu wieczorny , specjalny spektakl grupy animatorów w amfiteatrze.

9 dzień

Odpoczynek, zabawy, korzystanie z infrastruktury kempingu, plażowanie. Po obiedzie, około godz. 17.00 wyjazd z kempingu – przejazd w kierunku Włoch.

10 dzień

Przyjazd do Włoch. Całodzienna zabawa w parku rozrywki Gardaland /wstęp dodatkowo płatny ok. 26 euro – opłata obowiązkowa/. Dalsza jazda przez Włochy, Austrię.

11 dzień

Przejazd przez Czechy. Przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych. 

 


CENA ZAWIERA: zakwaterowanie, wyżywienie, transport, ubezpieczenie, opiekę kadry, program, animacje na campingu, podatek VAT


CENA NIE ZAWIERA: wycieczki fakultatywnej, kaucji za mobil-home /20 €/, bielizny pościelowej /10 €, lub zabrać własną /,ewentualnego sprzątania końcowego - 80 €/mobil-home, dopłat do wyjazdów z poszczególnych miast , wycieczki i zajęć fakultatywnych                    


ZA  DODATKOWĄ OPŁATĄ:

Wycieczka autokarowa do BARCELONY, w programie wycieczki: Las Ramblas, Montjuic, Sagrada Familia, stadion Camp Nou /dla chętnych wejście na stadion i do muzeum klubu - płatne dodatkowo ok. 20 €/, na koniec „ Magiczne fontanny”  – nocny pokaz kolorowych , tańczących fontann do rytmów muzyki. Cena wycieczki 35 €.

WAKEPARK -  Park sportów wodnych na jednym z przybrzeżnych jezior w miejscowości Barcares.Wyciąg zbudowany jest na planie zamkniętego pięciokąta o długości 900metrów. Do wyboru  wakeboard, narty wodne, kneeboard, wakeskate. Cena 18 €.

UWAGI: Na miejscu pobierana jest kaucja zwrotna za domki (20 €/osoba). Jeżeli domek nie zostanie posprzątany, lokatorzy zobowiązani są do zapłaty za sprzątanie (80 €/domek). Na basenie na kempingu chłopców obowiązują kąpielówki (szorty niedozwolone). Wycieczka fakultatywna do Barcelony .realizowana przy min. 30 osobach chętnych (płatna na miejscu).Wyjazd do Wakeparku realizowany przy min. 15 osobach chętnych (płatne na miejscu). Program jest ramowy i może ulec zmianie.


 UWAGA: na miejscu pobierana jest kaucja zwrotna za domki – 20 €/osoby. Jeżeli domek nie zostanie posprzątany, lokatorzy zobowiązani są do zapłaty za sprzątanie – 80 €/za domek.

TRANSPORT/INFORMACJE WYJAZDOWE  


MIASTO

MIEJSCE WYJAZDU

GODZ.

DOPŁATA

CZĘSTOCHOWA

McDonald's - stacja BP przy trasie E75

08.30

70 pln

KATOWICE

McDonald's - stacja BP, ul. Ofiar Katynia 5

10.00

-

KIELCE

zatoczka przy dworcu PKP

05.45

90 pln

KRAKÓW

ul. Reymonta - parking przed stadionem Wisły

08.00

-

LUBLIN

al. Zygmuntowskie (hala MOSIR)

02.00

140 pln

ŁÓDŹ

Łódź Kaliska - parking od al. Włókniarzy

06.00

120 pln

OPOLE

róg ul. Krapkowickiej i Pruszkowskiej - Orlen

11.30

100 pln

POZNAŃ

ul. Solna, parking przed hotelem Ikar

10.00

150 pln

RADOM

McDonald's, stacja Statoil przy trasie E77

04.00

120 pln

RZESZÓW

ul. Pułaskiego - ROSiR

05.00

110 pln

TARNÓW

parking przed hotelem Tarnovia

06.30

90 pln

WARSZAWA

ul. Niemcewicza 17 - dawniej hotel Harctur

03.30

130 pln

WROCŁAW

parking przy Aqua Parku - ul. Petrusiewicza

13.30

120 pln

 

UWAGA: 1. Na trasach antenowych możliwy transport samochodem osobowym, mikrobusem, Polskim Busem lub autobusem klasy turystycznej 2. Wszystkie autobusy przyjeżdżają do Katowic lub Krakowa, gdzie następuje przesiadka do autokarów jadących docelowo 3. Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi lub kolejkami na granicy, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych 4. Zbiórka uczestników na 15 minut przed odjazdem 5. W przypadku zbyt małej frekwencji (min. 6 osób) na trasach antenowych biuro może zaproponować inny transport lub odwołać połączenie antenowe 6. Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.

LANGWEDOCJA- ROUSSILLON pełna życia kraina w południowo-wschodniej Francji, nad Morzem Śródziemnym. Region ten jest wymarzonym miejscem na letni wypoczynek. Wspaniałe piaszczyste plaże, tajemnicze zamki katarów, średniowieczne miasteczka, romańskie kaplice, dostarczą turystom niezwykłych wrażeń.